UX a UI design, brand design, reklamní grafika i tiskoviny – v tom všem budou mít šanci rozvíjet své dovednosti začínající grafici, kteří se zúčastní Unifer Design Academy. Během této 8týdenní letní stáže pod vedením zkušených profesionálních grafiků z našeho týmu se dostanou k práci pro reálné klienty. Do 20. června je otevřená možnost poslat přihlášku.

Grafický návrh webu je jedním z kroku web developmentu

Více než 30 stážistů už v uplynulých 3 letech prošlo stáží Unifer Marketing Academy a nyní svou šanci získávají i začínající grafici. Od 18. 7. do 6. 9. se budou setkávat každé pondělí a úterý a účastnit se pravidelných přednášek z oblasti designu a marketingu, poznávat a procvičovat moderní techniky grafického designu a pracovat na zadaných projektech.

Účast na stáži je pro všechny zdarma a je určená pro studenty vysokých škol. Není podmínkou studovat grafický design ani příbuzné obory, ale především je potřeba mít již nějaké zkušenosti a předvést své dosavadní portfolio. Všechny uchazeče o stáž pozveme na krátkou úvodní schůzku a následně vybereme několik prvních účastníků Design Academy. Všechny podrobnosti a pokyny pro přihlášení najdete na stránce unifer.cz/designacademy.

Unifer Design Academy, stáž grafického designu

Jaká jsou hlavní lákadla pro stážisty? Především budou moct koukat pod ruce profesionálům a ve spolupráci s nimi si vyzkoušet práci na reálných projektech, které neskončí v šuplíku. Stáž se bude konat v létě, a tak je skoro samozřejmostí, že se společně budeme i bavit. V plánu je proto zahajovací i závěrečná akce.

Mladým talentům dáváme v našem týmu šanci už dlouhodobě a jinak tomu nebude ani teď. Rádi tak prodloužíme spolupráci s těmi, kdo nás nejvíce nadchnou a budou mít zájem pracovat v Uniferu.

Bonusem pro všechny absolventy je pak získání certifikátu, který ztvrdí jejich nově nabyté zkušenosti a dovednosti.

Zájemci se mohou hlásit do 20. června a do té doby si třeba prohlédnout, jakou práci tvoříme pro naše klienty.