Správa webu & e-shopu

Web je hotový, všechno běží a práce je za námi. Tak snadné to zase není. I po zprovoznění je potřeba každému webu i e-shopu věnovat pravidelnou péči. Jen tak může zůstat zabezpečený, jeho administrační systém aktualizovaný a obsah zálohovaný. Od toho je naše služba správa webu nebo e-shopu.

Co službaobsahuje

Hosting

Data i obsah webu jsou bezpečně uloženy na špičkových serverech. Nemáte s nimi žádné starosti a my jako správci k nim máme přistup vždy, když je potřeba.

Zálohování

Nemusí nastat přímo přírodní katastrofa, aby se na webu něco pokazilo i přes dodržování bezpečnostních opatření. Váš web u nás bude uložený jako v sejfu.

Monitoring

Sledujeme stabilitu vašeho webu, jeho dostupnost, hlídáme platnost bezpečnostních certifikátů, rychlost načítání a řešíme nedostatky za vás.

Technická podpora

Jsme tu proto, abychom vám poradili a společně s vámi web rozvíjeli. Od konzultací až po zásahy designérů, front-end kodérů nebo back-end developera.

Zabezpečení

Díky pravidelně aktualizované databázi virů, přísným standardům a bezpečnostním nástrojům hlídáme váš web jako oko v hlavě.

Aktualizace

Plně funkční zůstávají jen správně aktualizované systémy a jejich plug-iny. Aktualizace je prevencí problémů s funkčností.

Přečtěte sio souvisejících tématech

K čemu je dobráspráva webu

Řada lidí podléhá omylnému dojmu, že jakmile je webová stránka nakódovaná a spuštěná naostro, je práce hotová. Neuvědomují si ale, že ve světě internetu jednak neustále dochází k vývoji technologií, algoritmů a bohužel i softwaru ohrožujícího bezpečnost jejich stránek. Pro laika je pak složité kromě běžného provozu webu navíc hlídat i to, jestli je web stále dokonale zabezpečený a jeho administrační systém drží krok s neustále se zvyšujícími nároky.

Proto je vhodné tuto práci svěřit do rukou odborníků, kteří se jak o bezpečnost, tak o aktualizaci profesionálně postarají, a navíc zálohují obsah webu a jsou k dispozici i pro další konzultace a rady. Využití služby správa webu vám ušetří spoustu starostí, které může způsobit například ztráta kontroly nad webem.

CHCETE BEZPEČNÝ A FUNGUJÍCÍ WEB?
KONTAKTUJTE NÁS!

Souvisejícíslužby