O nás, aneb kdo jsme

Vědomosti i selský rozum. Spousta zkušeností i talentu. Kreativní a inovativní techniky i léty ověřené postupy. To všechno, a ještě mnohem víc, se skrývá pod názvem UNIFER. Jsme vyladěná parta lidí se stejnou vášní pro vychytaná marketingová řešení. Naše práce stojí na nápadech, svěží energii, týmové spolupráci a fair play. Jsme jednoduše tým, který je tu pro vás za všech marketingových a reklamních okolností.

Nápady a neotřelá řešení pro vás generujeme už od roku 2013. Naše tehdejší filozofie stála na spojení nadaných studentů a zkušených mentorů, kteří spolupracovali na konkrétních projektech. Odtud pochází také náš název – UNIFER je původně složeninou slov UNIverzitní transFER. Smyslem bylo umožnit studentům získat zajímavou praxi a po studiu tak rovnou začít pracovat už s jasnou a relevantní praxí.

Dnes už je ale všechno jinak a nyní jsme plnohodnotnou firmou se vzrůstajícím renomé na poli marketingových, komunikačních a reklamních agentur. Dokážeme všechno od kreativy kampaní, grafiky všech možných formátů, vymýšlíme brandy a claimy, píšeme ucelené texty, fotíme a točíme videa, tvoříme weby a e-shopy. Nebojíme se ale ani jiných oblastí a dokážeme pomoct i s business plánem, rozjezdem projektu, uvedením nového produktu či brandu na trh a mnohé další. Proto o sobě nemluvíme jen jako o reklamní agentuře. Jsme problem solving agency a dokážeme najít řešení i pro vaši situaci. Jsme UNIFER!

Koho u nás potkáte

Dobrý tým makretingové agentury poznáte tak, že nezáleží komu se ozvete, a přesto se důležitá informace vždy dostane na správné místo! Napište, zavolejte, potkejme se. Cest k úspěšné spolupráci vede hned několik.

Kamil Pavlíček
Martina Kažimírová
Martina Kažimírová

Vedoucí projektového oddělení

+420 774 590 063 martina.kazimirova@unifer.cz

S kým se kamarádíme, aneb naši partneři

Rádi potkáváme nové lidi! Vždy si tím ještě více rozšíříme vlastní obzory, a navíc spolu obvykle něco zajímavého vymyslíme.

Spolehliví parťáci jsou základem každé spolupráce. Zvlášť, když nestavíme své fungování na tvrdém byznysu, ale na budování pevných vztahů. A právě dobré vztahy a kontakty jsou pro nás zlatem. Proto jsme nadšení, že mezi naše kamarády patří zrovna tihle borci a borkyně, a těšíme se, že se spřátelíme i s vámi. 

Newsletter

Novinky nejen ze světa marketingu a reklamy, ale taky ze života naší agentury. Prostě obsah, který vás bude bavit a zároveň vás obohatí.