Unifer pořádá Marketing Academy

Jsi student vysoké školy? Zajímáš se o marketing, média, sociální sítě? Přihlaš se do naší Marketing Academy!

Máme pro tebe připravených 8 týdnů excelentní stáže s přednáškami a workshopy s lidmi z praxe. Naučíš se pracovat s klíčovými online nástroji pro analýzu efektivity marketingových aktivit.

Říkají ti něco zkratky jako SEO, PPC nebo GA? Nejen s nimi se v akademii dostaneš do blízkého kontaktu. A spolu s tebou i pět dalších lidí, kteří projdou naším assessítem (čti dále a pochopíš). 

Nic není zadarmo, ale peníze od tebe nechceme. Zato aktivní přístup a poctivé splnění 7 praktických úkolů ano. Stáž v UNIFER Marketing Academy je náročná, očekáváme cca 20 hodin plného nasazení týdně! Ale žádné postávání u kopírky nebo přepisování textů nečekej.

Každý si vyzkouší, jaké to je být leaderem týmu, vše zorganizovat, předkládat návrhy týmu svému šéfovi nebo klientovi a doručit výsledky. Vyzkoušíš si nejenom marketingový základ, jako je tvorba analýz, content marketing, strategie i kreativa, ale taky manažerské dovednosti, jako je pracovní pohovor v roli uchazeče i v roli manažera a další. Tvoje marketingové myšlenky se dostanou ven, ke skutečným klientům, a vždycky dostaneš přísnou zpětnou vazbu od kolegů s praxí.

Budeš jedním z nás – zajdeme na párty, nevynecháme teambuilding. Na konci stáže získáš CERTIFIKÁT a staneš se doživotním členem UNIFER Alumni network. A když bude opravdový zájem na obou stranách, najdeme pro tebe stálé místo v našem týmu.

Teď si pořádně prohlédni svůj diář. Začínáme 4. března a na účast v Marketing Academy potřebuješ mít prostor každou středu od 17:00. Osmkrát za sebou. Ostatní aktivity v rámci stáže už si můžeš časově přizpůsobit. Pokud ti nic nebrání v cestě a chceš do toho jít,

přihlaš se!

1) Napiš nám na info@unifer.cz s předmětem zprávy Marketing Academy. Do zprávy vlastními slovy popiš, proč o stáž (účast v akademii) máš zájem a proč bychom si měli vybrat právě tebe. Nezapomeň přiložit i své CV – chápeme, že jsi možná na začátku své kariéry, nečekáme stovky let praxe, ale určitě oceníme, když si na CV dáš záležet.

2) Dostaneš na výběr z termínů pro účast na assessment centru. To je cca 4hodinový test, kde tebe a další uchazeče čeká spousta úkolů, kterými ověříme tvoje schopnosti a předpoklady. Tvojí odměnou bude kvalitní zpětná vazba, možná noví kamarádi mezi dalšími uchazeči, a pokud uspěješ, tak samozřejmě 8 nezapomenutelných týdnů v Marketing Academy!

3) Přihlášku nám pošli nejpozději 24. 2. 2019.

Těšíme se na tebe!