Jak pracujeme? Hlavně s nadšením!

Přidejte k ověřeným postupům inovaci, kreativitu a nadšení a dostanete neotřelý a funkční produkt. Přesně takový je náš přístup. Každý člen našeho týmu pomáhá svými zkušenostmi a specializací posunout nás a naše klienty dál.

U
N
I
F
E
R

Unique selling point

Víme, že jedinečnost prodává, a víme, jak ji najít. Unikátní prodejní argumenty jsou to, co odliší i vaši značku, a umět je správně komunikovat je základ úspěchu. Dokážeme zjedinečnit také vaši firmu nebo produkt. 

Networked communication

Správná komunikace vyžaduje správné komunikační cesty. A ještě více jejich správné vyvážení. K málokterému cíli totiž vede jen jedna jediná cestička. Proto vytváříme komunikační strategie, které stojí nejen na klasických kanálech, ale také na způsobech a kontaktech, které by vás možná nenapadly. A my víme, jak je využít.

Insight

Aby značka dobře fungovala, musí chápat potřeby svých zákazníků. Umíme přesně definovat vaše cílové zákazníky a dokážeme se jim podívat do hlav a jejich zvyklostí. Díky nám tak své zákazníky ještě lépe poznáte, a společně s naší komunikační strategií tak již nebude nic stát v cestě skutečně efektivní komunikaci vaší značky. 

Feelings

Renomé má každý vždy jen jedno. A když se jednou blbě zapíšete, není úplně lehké měnit to, co si o vás lidé myslí. Proto je i u značek a produktů důležité, jak je veřejnost vnímá a jaké v lidech probouzí pocity. Správně zvolený komunikační styl je pak právě tím klíčem, který vám pomůžeme najít a který i z vaší značky vytvoří love brand.

Enemies

Málokdo ve svém podnikání nemá konkurenci. Všichni kolem sebe máme další firmy, které jedou v našem oboru. To ale není důvod smutnit. Naopak je to příležitost, protože když se dokážete odlišit, předčíte i svoji konkurenci. S námi budete jedineční i ve světě tvrdé konkurence.

Results

Cíle a výsledky. To je to, oč tu běží. A jsou to pro nás ty nejdůležitější věci. K čemu by byla skvělá kreativa, která ale nevede ke splnění vašich cílů? K čemu by byl úžasný design, když si přes něj nikdo nic nekoupí? Proto máme nápady a vytváříme výstupy, které nejen skvěle vypadají, jsou výrazné a působivé, ale především plní vaše cíle. Jednoduše fungují a každý výborný výsledek je pro nás parádní vzpruhou. 

Case studies