UNIFER Showreel 2019

UNIFER Showreel 2019

Podívejte se na výběr našich design & digital projektů.

VZHŮRU DO OBLAK

 

Web

O PROJEKTU

Tým Vzhůru do oblak umožňuje dobrodružný zážitek formou letu balónem v oblasti Šumperku, Lanškrouna a blízkého okolí. Přáním majitelů byl redesign webu, včetně propojení původních dvou webových prezentací.

NA VÝLET DO NEBE

Cílem spolupráce na nové webové prezentaci bylo vedle zatraktivnění vizuální podoby také uceleně a přehledně poskytnout zájemcům informace, které jsou důležité před pořízením letu. Jelikož se jedná o malý podnik provozovaný dvěma piloty, zahrnuli jsme do komunikace i jejich představení, aby potenciální zákazníci věděli, kdo se o ně bude starat. Původě stroze podané informace jsme rozšířili o přehled různých balíčků letenek, možnost zakoupení a platby letenky předem nebo tisk dárkového certifikátu.

PROCES TVORBY

Před započetím prací na návrhu nové struktury webové prezentace jsme nejdříve společně prozkoumali dostupná data z analytických nástrojů. Z následného workshopu pak vzešlo velmi detailní zadání na všechen důležitý obsah webu, tak aby uspokojil požadavky a časté dotazy zájemců o let. Zpracovali jsme strukturu webu a jeho drátěný model (tzv. wireframy). Vše jsme následně zabalili do vzdušného vizuálního stylu. Klient byl po předvedení zpracované hlavní stránky nadšený, a tak jsme ve stejném duchu pracovali i na tvorbě podstránek. V procesu kódování jsme webu dodali šmrnc pomocí pohyblivých prvků, které se projevují při pohybu návštěvníka po stránkách.

Mám zájem o podobný projekt

Naše další Reference

Všechny reference