Interplastics

Grafický design

O projektu

Společnost Interplastics, která se zabývá výrobou plastových výrobků a materiálů a jejich montáží, chtěla svým zaměstnancům dopřát příjemné pracovní prostředí. Tým našich kreativců a designerů připravil studii, která kancelářím zachovala pozitivní vlastnosti open space a zároveň dostatečnou míru soukromí na práci. Při redesignu pracovali s možností využít nové i stávající vybavení pracoviště.

Interplastics interiérový design

Zóny kanceláří

Kuchyň, toalety, archiv, zasedací místnost, kancelář vedoucího a otevřený prostor, který je rozdělený oddechovou buňkou – tyto všechny zóny byly v projektu zahrnuté. Ústředním bodem, kolem kterého se má točit život ve firmě je takzvaná chill-out zóna uprostřed prostoru. Dalším místem, které pracovníkům nabízí soukromí, je kuchyňka. Rozložení nábytku a stěn jsme navrhli tak, že zaručuje informovanost pracovníků o důležitých událostech již při příchodu do kanceláře. Pracovní prostor u vnějších stěn poskytuje zaměstnancům dostatek přírodního světla. Jednotlivé kóje jsou mezi sebou odděleny stěnou z provazů, která jednak vizuálně rozděluje pracoviště, jednak může sloužit jako kreativní nástěnka pro zavěšování poznámek.

Interplastics interiérový design

Mimo hlavní dění

Na opačné straně kanceláří v rohu je vyhrazen prostor pro archiv. Uvnitř místnosti je dostatečný prostor na umístění kopírky a dalších rušivých kancelářských strojů. Vedle archivu je pak prostor pro konferenční místnost, do níž je přístup přes chill-out zónu. Zbylá místnost slouží jako kancelář vedoucího. Je umístěna dost blízko odpočinkové části kanceláře, kde se odehrává veškerý neformální život společnosti.

Interplastics interiérový designInterplastics interiérový designInterplastics interiérový design
Mám zájem o podobný projekt

Naše další Reference

Všechny reference