Reference preview

O projektu

Kompletní redesign vzdělávací, ale přitom zábavné a cool instituce, která je prostě pojmem? Jasně, to je práce přesně pro nás!

Reference preview

Nová vizuální identita

Brněnská Hvězdárna je krásnou ukázkou toho, jak dělat vědeckou práci a při tom nebýt suchar. Na Hvězdárně se neustále něco děje, celá oblast kolem ní tepe životem a Hvězdárna svými pořady a akcemi baví tisíce lidí nejen z Brna. Zároveň se doteď prezentovala logem a vizuálním stylem, který vznikl před deseti lety a dnes už úplně nenesl význam této organizace a její charakter. Zároveň znamenal určitá omezení v některých aplikacích moderní doby.

Proto jsme přinesli kompletně novou vizuální identitu, která vyjadřuje inovace, touhu po poznání a stojí také na moderních a dlouhodobých vizuálních trendech. Tahle práce pro nás byla vážně snová, takhle mezi hvězdami nás to prostě baví.

Vizuální identita Hvězdárny a planetária Brno zaujala i časopis Font, v němž vyšel rozhovor o této práci i o naší agentuře.

Vizuální identita Hvězdárny a planetária Brno zaujala i časopis Font

Image video

V naší galaxii existuje jedinečné místo, kde se dějí zázraky. Právě takto charakterizujeme brněnskou hvězdárnu a planetárium v image videu lákajícím na ty největší zajímavosti. Na vrchol Kraví Hory lidé nechodí jen pozorovat dalekohledem hvězdy nebo si užívat 3D promítání. Je tam i řada venkovních atrakcí a nebo společenských událostí, které by měli navštívit. Jen se sami přesvědčte ve videu níže.

>

Co jsme všechno udělali

Hvězdárna a planetárium Brno logo mockup

Další reference