


O projektu
Headhunterská kancelář WOLF HUNT se na UNIFER obrátila s požadavkem návrhu a realizace nové unikátní webové aplikace pro službu DEER PARK. Tato unikátní služba (nebo celý ekosystém, chcete-li) je šitá přímo na míru a má za úkol propojení vzácných profesionálů (talentů) s atraktivními hráči pracovního trhu na straně zaměstnavatelů. To vše je řešeno zcela diskrétní formou, kdy jednotlivé talenty vystupují jako anonymní Deerové. Současně s webem jsme vytvořili také explainer video vysvětlující funkcionalitu celého DEER PARK.

Web a webová aplikace
K řešení jsme přistoupili s ideou reflekovat vizuální styl WOLF HUNT a pomocí aplikace standardů UX a upraveného designu WOLF HUNT vznikla aplikace, která je rozdělena na 3 části:
První částí je prezentační web, který představuje běžnému návštěvníkovi službu jako takovou.
Druhou částí je aplikace, ve které mohou návštěvníci s přístupem (firmy) sledovat aktuální talenty.
Třetí částí je administrátorské rozhraní, které umožňuje editovat veškerý obsah jak u prezentační části, tak i přidávat a upravovat kandidáty v samotné aplikaci.
Aplikace tak umožňuje přehlednou správu kandidátů pro administrátora na straně společnosti WOLF HUNT, ale i jednoduchou a přehlednou práci se svým uživatelským účtem pro samotné firmy, které hledají správné kandidáty.

Video
Explainer video návštěvníkovi poodlahuje, jak vypadá uživatelské rozhraní uvnitř aplikace, jaké typy kandidátů zde může najít, jak se s kandidáty dá pracovat a především, co vše pomocí aplikace může získat. To vše jsme prezentovali pomocí vizuálních prvků, které jsme použili na webu, jejich animováním a rozšířením o 3D efekty. Video se setkalo s obrovským úspěchem hned na jeho první prezentaci při příležitosti Evolve summitu 2017.