STÁŽ ERASMUS+

Přijeď na stáž Erasmus+ do Brna

Studuješ vysokou školu na Slovensku? Věnuješ se grafickému designu? Chceš získat praxi na stáži a ještě si k tomu vydělat nějakou kačku? Přihlas se do naší design & digital agentury v rámci programu Erasmus+!

CHCI SE PŘIHLÁSIT
Grafický tým marketingové agentury Unifer

CO OD NÁS MŮŽEŠ OČEKÁVAT

V UNIFERu si moc vážíme vzdělávání a možnosti rozvíjet své dovednosti a schopnosti. I proto podporujeme aktivní studenty a studentky. Aktuálně hledáme zejména grafické designery ze Slovenska, kteří u nás chtějí absolvovat zahraniční stáž. Jako stážistovi ti u nás dáme prostor procvičit si tvorbu reklamní grafiky, tiskovin, webů i animací. Podle tvé šikovnosti tě dříve nebo později zapojíme i do práce pro naše klienty, a můžeš si tak nad rámec stipendia vydělat peníze navíc.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME MY

Chceme, aby tvá stáž byla přínosem jak pro tebe, tak pro nás. Pokud ti jde o víc než jen o vypadnutí z domova a získání kreditů, ale naopak na sobě chceš pracovat a zapojit se do týmu mladých kreativních lidí, těšíme se na tebe!

NAŠI ERASMUS+ STÁŽISTI

Martina
Ze stážistky členka vedení firmy

Maťka se vydala do Brna z Nitry (SPU). Jako stážistka byla aktivní, a tak si vysloužila ve firmě stálé místo. Nejprve jako event manažerka, kde organizovala akci pro 200+ lidí. Postupem času se vypracovala v klíčovou členku týmu a členku vedení společnosti. Je vedoucí projektových manažerů a řídí spolupráci s klíčovými klienty jako jsou přední české investiční společnosti, e-shopy. Podílela se například na projektech pro Furch, Avant a další.

Lucia
Přes Unifer do Portugalska

Talentovaná studentka nás obohatila svými dovednostmi v roce 2018. Stáž v UNIFERu ji následně vystřelila dál na západ na stáž v Portugalsku. Během stáže vytvořila vizuální identitu pro klienta v oblasti solární energetiky a se naučila vytvářet animovaná videa.

Natália
Zůstala i po skončení stáže

Natka se k nám přihlásila na doporučení Lucie na podzim 2020. I ona studovala v Nitře. Během půlroční stáže se v našem týmu stala natolik platnou, že si stáž ještě prodloužila a pak zůstala stabilní součástí týmu. Z grafiky si toho vyzkoušela opravdu hodně, od designu značky a webu advokátní kanceláře až po práci pro významné obchodní centrum.

Co o Design Academy říkají bývalí účastníci?

Byla to jedna z nejlepších zkušeností, co jsem měl možnost zažít. Za 2 měsíce jsem se naučil víc, než co bych si vůbec dokázal představit, že zvládnu za rok.

Filip

Vďaka UDA som schopný odprezentovať svoju prácu, posúdiť čo funguje, zostaviť si workflow a aj ohodnotiť svoj výstup.

Adam

Jsem rád, že jsem mohl nahlédnout do procesu tvorby designu od začátku až do konce. Určitě mi to otevřelo nové obzory a ukázalo směry, kterými se mohu dále vydat a zlepšovat se.

Martin

JAK SE PŘIHLÁSIT NA STÁŽ

  • Zjisti, jaké platí podmínky pro přihlášení na stáž na oficiálním webu programu Erasmus+ a pro tvou školu

  • Vyplň formulář níže. Do zprávy vlastními slovy popiš, proč máš o účast na stáži zájem a proč bychom si měli vybrat právě tebe. Nezapomeň přiložit i své CV a pokud máš, tak i odkaz na ukázky tvé práce – chápeme, že jsi možná na začátku své kariéry, nečekáme stovky let praxe, ale určitě oceníme, když si na CV dáš záležet.

Jdu do toho

PŘIDÁŠ SE? NAPIŠ NÁM

    Odesláním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.