STÁŽ ERASMUS+

Přijeď na stáž Erasmus+ do Brna

Studuješ vysokou školu na Slovensku? Věnuješ se grafickému designu? Chceš získat praxi na stáži a ještě si k tomu vydělat nějakou kačku? Přihlas se do naší design & digital agentury v rámci programu Erasmus+!

CHCI SE PŘIHLÁSIT
Grafický tým marketingové agentury Unifer

CO OD NÁS MŮŽEŠ OČEKÁVAT

V UNIFERu si moc vážíme vzdělávání a možnosti rozvíjet své dovednosti a schopnosti. I proto podporujeme aktivní studenty a studentky. Aktuálně hledáme zejména grafické designery ze Slovenska, kteří u nás chtějí absolvovat zahraniční stáž. Jako stážistovi ti u nás dáme prostor procvičit si tvorbu reklamní grafiky, tiskovin, webů i animací. Podle tvé šikovnosti tě dříve nebo později zapojíme i do práce pro naše klienty, a můžeš si tak nad rámec stipendia vydělat peníze navíc.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME MY

Chceme, aby tvá stáž byla přínosem jak pro tebe, tak pro nás. Pokud ti jde o víc než jen o vypadnutí z domova a získání kreditů, ale naopak na sobě chceš pracovat a zapojit se do týmu mladých kreativních lidí, těšíme se na tebe!

NAŠI ERASMUS+ STÁŽISTI

Martina
Ze stážistky členka vedení firmy

Maťka se vydala do Brna z Nitry (SPU). Jako stážistka byla aktivní, a tak si vysloužila ve firmě stálé místo. Nejprve jako event manažerka, kde organizovala akci pro 200+ lidí. Postupem času se vypracovala v klíčovou členku týmu a členku vedení společnosti. Je vedoucí projektových manažerů a řídí spolupráci s klíčovými klienty jako jsou přední české investiční společnosti, e-shopy. Podílela se například na projektech pro Furch, Avant a další.

Lucia
Přes Unifer do Portugalska

Talentovaná studentka nás obohatila svými dovednostmi v roce 2018. Stáž v UNIFERu ji následně vystřelila dál na západ na stáž v Portugalsku. Během stáže vytvořila vizuální identitu pro klienta v oblasti solární energetiky a se naučila vytvářet animovaná videa.

Natália
Zůstala i po skončení stáže

Natka se k nám přihlásila na doporučení Lucie na podzim 2020. I ona studovala v Nitře. Během půlroční stáže se v našem týmu stala natolik platnou, že si stáž ještě prodloužila a pak zůstala stabilní součástí týmu. Z grafiky si toho vyzkoušela opravdu hodně, od designu značky a webu advokátní kanceláře až po práci pro významné obchodní centrum.

JAK SE PŘIHLÁSIT NA STÁŽ

  • Zjisti, jaké platí podmínky pro přihlášení na stáž na oficiálním webu programu Erasmus+ a pro tvou školu

  • Vyplň formulář níže. Do zprávy vlastními slovy popiš, proč máš o účast na stáži zájem a proč bychom si měli vybrat právě tebe. Nezapomeň přiložit i své CV a pokud máš, tak i odkaz na ukázky tvé práce – chápeme, že jsi možná na začátku své kariéry, nečekáme stovky let praxe, ale určitě oceníme, když si na CV dáš záležet.

PŘIDÁŠ SE? NAPIŠ NÁM    Odesláním souhlasíš se
    zpracováním osobních údajů.