WOLF HUNT

Tvorba webové prezentace s vlčí symbolikou.

Zadání Web:

Cílem tohoto projektu bylo vytvoření brandu, který bude pracovat s vlky a vytvářet tak asociaci vlčí péče o smečku a péče kanceláře o své kandidáty a klienty. To vše za pomoci elegantně a hravě vytvořeného brandu, který znázorní, že kancelář k projektům přistupuje individuálně a s maximální péčí a profesionalitou.

 

Řešení:

UNIFER v první fázi vytvořil více variant loga, ze kterých si zákazník vybral právě tu, se kterou se nejvíce ztotožňoval. Na základě vizuální podoby tohoto loga byl rozpracován celý brandmanuál, který definuje nejen logo, jeho variantu a způsoby užití, ale byl také zvolen font, vytvořen vizuál vizitek, emailového podpisu a dalších prvků, které jsou běžně používány v komunikaci.

V další fázi byla vytvořena webová prezentace, která v úvodu skýtá návštěvníkům videosmyčku, kde jsou vyobrazeni vlci. V následující části je popsána kancelář a její přístup k businessu a představeni majitelé s možností kontaktu. Na podstránkách je popsáno detailněji produktové portfolio společnosti WOLF HUNT a také celý tým. Unikátností je tzv. Zákon vlka, který popisuje 7 hlavních ctností společnosti WOLF HUNT.

K řešení jsme přistoupili s ideou reflekovat vizuální styl WOLF HUNT a pomocí aplikace standardů UX a upraveného designu WOLF HUNT vznikla aplikace, která je rozdělena na 3 části:

Aplikaci tak umožňuje přehlednou správu kandidátů jak pro administrátora na straně společnosti WOLF HUNT, ale i jednoduchou a přehlednou práci se svým uživatelským účte pro firmy, které hledají správné kandidáty.

Mám zájem o podobný projekt