Vegg-go

Tvorba webu a grafiky.

 

Zadání:

Pro nový projekt zdravých fast foodových restaurací  Vegg-go jsme dostali zadání vytvořit zajímavý a moderní web s interaktivními prvky, který bude působit stejně jako značka a její komunikační styl – moderně, svěžezdravě chutně. Web by měl přitom sloužit jako prezentace aktuální nabídky jídel a později také jako e-shop.

 

UNIFER a Vegg-go také nadále spolupracují v oblasti grafických prací na menuboardech, bannerech a podobně

Řešení: 

Vizuálním základem webu se stala kombinace křídové tabule a dřeva a černo zelené barvy dle brand manuálu klienta. Náš web designer navrhl hlavní strukturu webu, která obsahuje několik interaktivních prvků např. pohyblivé prkýnko sloužící k prezentaci jídel. Základ webu byl navržen jednoduše dle moderních trendů, tzn.  one page scrolovací stránka s minimem textu. Zároveň byl důraz kladen na velké, kvalitní fotky jídel, které mají být hlavním lákadlem pro potenciální zákazníky.  Samozřejmostí byl také redakční systém, kde si klient může pravidelně aktualizovat nabídku jídel a týdenních akcí.

Dle výsledků z Google Analytics je průměrná doba uživatele na webu Vegg-go více než 2 minuty, což je na web tak malého rozsahu nadprůměrně dobrá statistika.

 

Projekt Vegg-go má půl roku po zahájení své činnosti přes 10 0000 fanoušků na Facebooku a 8 poboček ve všech větších městech České republiky. A stále roste! Jejich aktivity můžete sledovat na jejich webu http://vegg-go.com/.

Mám zájem o podobný projekt