Správná technika

O projektu

Když potřebujete vytvořit dobrou kampaň, nebo opravit auto, chce to správnou techniku. Na kampaň Správná technika jsme si proto pořádně vyhrnuli rukávy. Cílem bylo zvýšit počet zájemců o studium automobilových oborů středních škol v Jihomoravském kraji a vylepšit renomé těchto oborů.

Správná technika banner

S dobrou technikou zvládneš vše

Motiv kampaně jsme postavili na lehkém dvojsmyslu směřujícím komunikaci také k zájmům teenagerů – sport, holky, tvůrčí práce. Pracovali jsme na poli offline i online propagace. Motivy kampaně Správná technika byly vidět na veletrzích, plakátech, reklamách na Googlu, v příspěvcích na sociálních sítích i ve videích na youtube. Ve vizuálech jsme kombinovali reálné fotografie s komiksovým stylem. Do tvorby kampaně jsme zapojili i žáky automobilních oborů, kteří se pod mentoringem Uniferu starali o obsah profilů na sociálních sítích.

Správná technika bannery

Videospoty

Součástí online kampaně bylo také pět odlehčených videospotů, které jsme kompletně připravili. Hlavní hrdina – teenager – se v nich snaží uspět v běžných situacích, do kterých se ve svém věku dostává. Ke sbalení holky, ovládnutí fotbalového míče nebo ulovení pokémona mu ale chybí ta správná technika.

Správná technika výsledky kampaně

Co jsme všechno udělali

  • grafické materiály: plakáty, letáky, bannery, roll-upy, …
  • webovou prezentaci
  • 5 video spotů a 1 reportáž z veletrhu
  • offline kampaň
  • online kampaň
Správná technika web mockupSprávná technika banner a rollup

Další reference