Reference preview

O projektu

Když potřebujete vytvořit dobrou kampaň, nebo opravit auto, chce to správnou techniku. Na kampaň Správná technika jsme si proto pořádně vyhrnuli rukávy. Cílem bylo zvýšit počet zájemců o studium automobilových oborů středních škol v Jihomoravském kraji a vylepšit renomé těchto oborů.

Reference preview

S dobrou technikou zvládneš vše

Motiv kampaně jsme postavili na lehkém dvojsmyslu směřujícím komunikaci také k zájmům teenagerů – sport, holky, tvůrčí práce. Pracovali jsme na poli offline i online propagace. Motivy kampaně Správná technika byly vidět na veletrzích, plakátech, reklamách na Googlu, v příspěvcích na sociálních sítích i ve videích na youtube. Ve vizuálech jsme kombinovali reálné fotografie s komiksovým stylem. Do tvorby kampaně jsme zapojili i žáky automobilních oborů, kteří se pod mentoringem Uniferu starali o obsah profilů na sociálních sítích.

Videospoty

Součástí online kampaně bylo také pět odlehčených videospotů, které jsme kompletně připravili. Hlavní hrdina – teenager – se v nich snaží uspět v běžných situacích, do kterých se ve svém věku dostává. Ke sbalení holky, ovládnutí fotbalového míče nebo ulovení pokémona mu ale chybí ta správná technika.

Co jsme všechno udělali

  • grafické materiály: plakáty, letáky, bannery, roll-upy, …
  • webovou prezentaci
  • 5 video spotů a 1 reportáž z veletrhu
  • offline kampaň
  • online kampaň
Správná technika web mockupSprávná technika banner a rollup

Další reference