AXA

Inovační den.

Zadání:

AXA v spolupráci s UNIFERem vytvořila dlouhodobý proces, kterého cílem je přinést pozitivní změny do interní kultury AXA. Nejlepší studenti a mentoři UNIFERu společně pracovali na možnostech inovací a tvorby out of box řešení.

Reference:

Pro AXA Česká republika jsme v reprezentativních prostorách UNIFERu realizovali inovační den a navazující aktivity ve formě coachingu pro inovační program společnosti. Celodenní workshop zahrnoval přípravu metodiky jednotlivých aktivit a výrobu podkladů na míru pro tvorbu inovačních priorit. Profesionální facilitátor hrál roli mediátora, aby pro jednotlivé týmy vytvořil širší rozhled a kontext. Zároveň vnášel znalost nejnovějších trendů v pojišťovnictví, inovativních řešení, přístupu konkurence v rámci EU a USA. V rámci facilitace byly vytvořeny týmy kombinující členy top-managementu, řadové zaměstnance a kreativce UNIFERu, kteří měli účastníky vytrhovat ze zažitých pohledů, předpokladů a předsudků. Řešením inovačního dne byla série grafických výstupů ve formě sumarizace customer journey a textový dokument zahrnující quick check proti konkurenci a navrhované inovační řešení pro další vývoj společnosti.

 

“S celým průběhem akce jsme byli velice spokojeni a rádi se do kreativního prostředí UNIFERu budeme vracet s dalšími nejen inovačními aktivitami.”

 

Jakub Heikenwälder, Manažer projektů HR a rozvoje organizace, AXA

Mám zájem o podobný projekt