2 Crowns Capital

Tvorba tištěného kvartálního reportu pro společnost 2 Crowns Capital.

 

Zadání:

Cílem projektu bylo vytvořit tištěné informační materiály pro klienty investiční společnosti 2 Crowns Capital. Kvartální report, jehož název byl odvozen od periodicity vydání, měl za cíl informovat klienty o událostech ve společnosti, nových akvizicích, probíhajících projektech a podobně. Současně klientům představuje i jednotlivé osobnosti, které pro 2CC či mateřskou DRFG pracují.

Řešení:

Pro klienta jsme se rozhodli zvolit formát, který se na první pohled vyhýbá typickému PR a snaží se čtenářům podávat zajímavé a přínosné informace. Kvartální report se vyznačuje čistým designem. Základem jsou kvalitní fotografie a kratší informační texty, obojí kvalitně graficky zpracováno.

Obsahem reportu jsou kvalitní rozhovory se známými osobnostmi, informace ze světa financí, energetiky či technologií, fotogalerie z firemních událostí a informace o dění v mateřské DRFG i dceřiných společnostech.

Reference:

Vzhledem k tomu, že pracujeme s penězi stovek klientů, je pro nás důležité prezentovat se prostřednictvím kvalitních a důvěryhodných materiálů. Mezi ně patří
i Kvartální report s odbornými a informativními články, který pro nás kompletně zpracovává UNIFER.

Od přípravy textů přes grafické zpracování až k tisku, spolupráce s UNIFERem pro nás znamená jak časovou úsporu tak i jistotu, že výsledný produkt nás bude reprezentovat odpovídajícím způsobem.

                                                         

 Michal Mička, obchodní ředitel, 2 Crowns Capital a.s.

Mám zájem o podobný projekt