O nás, aneb kdo jsme

Specialisté UNIFER

Dokážeme plně nahradit marketingové oddělení firmy. Nejčastěji ale pracujeme na tvorbě webů, grafického designu a videí a staráme se o online. Umíme pracovat jak se zkušenými partnery, tak s klienty, kteří s profesionálním marketingem teprve začínají.

Jako design & digital agentura UNIFER působíme v oboru od roku 2013, ale řada našich specialistů má zkušeností ještě víc. Díky více než 400 projektům jsme se vyprofilovali v odborníky na marketingovou komunikaci s důrazem na digitální řešení. Zaměřujeme se na tvorbu webů, e-shopů a webových aplikací, online marketing, grafický design, tvorbu videí, public a media relations i budování celých brandů.

Tři desítky našich specialistů představují tým, který dokáže pokrýt všechny důležité marketingové disciplíny, a přesto jsme stále dobře sehraní a projekty máme precizně zorganizované. Každý z nás má svou oblíbenou disciplínu – B2B marketing, e-commerce, strategii a řízení značky nebo HR marketing a employers branding.

Koho u nás potkáte

Martina Kažimírová

Senior Project Manager

+420 774 590 063 martina.kazimirova@unifer.cz

S kým se kamarádíme, aneb naši partneři

Rádi potkáváme nové lidi! Vždy si tím ještě více rozšíříme vlastní obzory, a navíc spolu obvykle něco zajímavého vymyslíme.

Spolehliví parťáci jsou základem každé spolupráce. Zvlášť, když nestavíme své fungování na tvrdém byznysu, ale na budování pevných vztahů. A právě dobré vztahy a kontakty jsou pro nás zlatem. Proto jsme nadšení, že mezi naše kamarády patří zrovna tihle borci a borkyně, a těšíme se, že se spřátelíme i s vámi. 

Newsletter

Novinky nejen ze světa marketingu a reklamy, ale taky ze života naší agentury. Prostě obsah, který vás bude bavit a zároveň vás obohatí.